Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Aktualności
260

Nagrzewnica powietrza - rodzaje, zastosowania

Nagrzewnica powietrza - rodzaje, zastosowania

2023-05-26260

Nagrzewnica powietrza to niedużych rozmiarów urządzenie używane do ogrzewania przestrzeni wewnętrznej lub zewnętrznej. W naszej ofercie posiadamy trzy najbardziej popularne rodzaje nagrzewnic powietrza: elektryczne, gazowe oraz olejowe, które różnią zastosowaniem oraz technologią działania.

Rodzaje nagrzewnic powietrza

Nagrzewnica elektryczna

Nagrzewnica elektryczna z serii Comfort PLUS 2,5 kW jest doskonałym rozwiązaniem do ogrzewania różnego rodzaju, niedużych przestrzeni publicznych. Charakteryzuje się m.in.

 1. Generowanie ciepła: Nagrzewnica elektryczna przekształca energię elektryczną w cieplną, co oznacza, że nie potrzebuje dostawy paliwa, takiego jak gaz, czy olej. To sprawia, że jest łatwa w obsłudze i nie wymaga zaopatrzenia w zewnętrzne źródła energii.
 2. Termostat: Obecność termostatu w nagrzewnicy Comfort PLUS 2,5 kW pozwala na kontrolowanie temperatury w pomieszczeniu. Termostat mierzy temperaturę powietrza i reguluje działanie nagrzewnicy tak, aby utrzymać pożądaną temperaturę.
 3. Wytrzymała obudowa: Nagrzewnica z tej serii posiada żaroodporną obudowę wykonaną z proszkowanej blachy stalowej. Ta konstrukcja zapewnia urządzeniu odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jest to istotne w przestrzeniach publicznych gdzie może występować ryzyko uderzeń lub uszkodzeń mechanicznych.
 4. Wydajność i wytrzymałość: Nagrzewnica Comfort PLUS 2,5 kW jest przeznaczona do ciągłej pracy. Jest wytrzymała i niezawodna, co jest ważne w przypadku przestrzeni publicznych, w których wymagane jest trwałe i niezawodne ogrzewanie.
 5. Zastosowanie w różnych miejscach: Ze względu na swoje właściwości i bezpieczeństwo użytkowania, nagrzewnica elektryczna z serii Comfort PLUS 2,5 kW może być stosowana w wielu miejscach publicznych m.in. prywatne warsztaty, nieduże lokale gastronomiczne, handlowe, czy biurowe. W przypadku większych metraży używanie nagrzewnicy elektrycznej może być mało ekonomiczne, ze względu na duże koszty eksploatacji.

 

Nagrzewnica gazowa

Nagrzewnica gazowa Comfort Gas 15000W marki VOLT Polska jest dedykowana do ogrzewania dużych przestrzeni publicznych. Wyróżnia się m.in.

 1. Mobilność: Nagrzewnica gazowa Comfort Gas 15000W jest przenośna, co umożliwia jej łatwe przenoszenie i zastosowanie w różnych miejscach. To przydatne w przypadku dużych hal produkcyjnych, magazynów, czy placów budowy gdzie może być konieczne ogrzewanie różnych miejsc.
 2. Energooszczędność: Nagrzewnica gazowa jest znana z niskiego kosztu paliwa. Comfort Gas 15000W wykorzystuje gaz jako źródło paliwa, co może być bardziej ekonomiczne w przypadku długotrwałego ogrzewania dużych przestrzeni.
 3. Wydajność: Comfort Gas 15000W oferuje wysoką moc 15000W, co pozwala na efektywne i szybkie ogrzewanie dużych przestrzeni.
 4. Prosta obsługa: Comfort Gas 15000W jest prosta w obsłudze. Wystarczy podłączyć ją do butli z gazem i uruchomić. Dzięki temu jest wygodna w codziennym użytkowaniu.
 5. Zastosowanie w różnych miejscach: Nagrzewnica Comfort Gas 15000W jest dedykowana do dużych przestrzeni publicznych typu hale produkcyjne, magazyny, szklarnie, placówki budowlane, przestrzenie biurowe, czy obiekty rolnicze.

 

 

 

Nagrzewnica olejowa

Najbardziej wydajna w dużych pomieszczeniach jest nagrzewnica olejowa COMFORT DIESEL 15000W ze względu na m.in.

 1. Wydajność: Nagrzewnica olejowa Comfort Diesel 15000W oferuje wysoką moc grzewczą, co pozwala na efektywne i szybkie ogrzewanie dużych przestrzeni. Proces spalania zachodzi w otwartej lub zamkniętej komorze, a ogrzane powietrze jest rozprowadzane za pomocą wentylatora, co przyczynia się do równomiernej dystrybucji ciepła.
 2. Oszczędność paliwa: Dzięki wbudowanemu termostatowi, nagrzewnica Comfort Diesel 15000W umożliwia precyzyjne ustawienie pożądanej temperatury. Urządzenie wyłączy się automatycznie w momencie, gdy ustawiona temperatura będzie wyższa od temperatury otoczenia.
 3. Komfort i wygoda: Nagrzewnica jest cicha, kompaktowa, mobilna i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów, co sprawia, że jest odpowiednia do pomieszczeń gdzie przebywają i pracują ludzie, takich jak hale sportowe, czy biura typu "open space".
 4. Zasilanie olejem: Nagrzewnica Comfort Diesel 15000W jest zasilana różnymi rodzajami olejów m.in. olejem opałowym, napędowym. Zapewnia to elastyczność w wyborze dostępnych paliw i ułatwia codzienne użytkowanie urządzenia.

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

INFOLINIA - (58) 500-85-62

Poniedziałek - Piątek | 9:00 - 16:00

--

1. Dział handlowy

2. Pomoc techniczna

3. Reklamacje

4. Rozliczenia i finanse

5. Wysyłki

6. KsięgowośćZapytania hurtowe - HURT VOLT POLSKA

hurt@voltpolska.plDział handlowy - KRZYSZTOF

sales@voltpolska.plDział handlowy - PRZEMEK

przemek@voltpolska.plDział handlowy i pomoc techniczna - BARTEK

bartek@voltpolska.plDział handlowy i pomoc techniczna - DAMIAN

damian@voltpolska.plDział handlowy i pomoc techniczna - KAROL

karol@voltpolska.plReklamacje i serwis

dominik@voltpolska.pl

patryk@voltpolska.plSerwis

serwis@voltpolska.plDział produktowy i marketing

noemi@voltpolska.pl

marek@voltpolska.pl