Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Aktualności
427

Nagrzewnica powietrza - rodzaje, zastosowania

Nagrzewnica powietrza - rodzaje, zastosowania

2023-05-26427

Nagrzewnica powietrza to niedużych rozmiarów urządzenie używane do ogrzewania przestrzeni wewnętrznej lub zewnętrznej. W naszej ofercie posiadamy trzy najbardziej popularne rodzaje nagrzewnic powietrza: elektryczne, gazowe oraz olejowe, które różnią zastosowaniem oraz technologią działania.

Rodzaje nagrzewnic powietrza

Nagrzewnica elektryczna

Nagrzewnica elektryczna z serii Comfort PLUS 2,5 kW jest doskonałym rozwiązaniem do ogrzewania różnego rodzaju, niedużych przestrzeni publicznych. Charakteryzuje się m.in.

 1. Generowanie ciepła: Nagrzewnica elektryczna przekształca energię elektryczną w cieplną, co oznacza, że nie potrzebuje dostawy paliwa, takiego jak gaz, czy olej. To sprawia, że jest łatwa w obsłudze i nie wymaga zaopatrzenia w zewnętrzne źródła energii.
 2. Termostat: Obecność termostatu w nagrzewnicy Comfort PLUS 2,5 kW pozwala na kontrolowanie temperatury w pomieszczeniu. Termostat mierzy temperaturę powietrza i reguluje działanie nagrzewnicy tak, aby utrzymać pożądaną temperaturę.
 3. Wytrzymała obudowa: Nagrzewnica z tej serii posiada żaroodporną obudowę wykonaną z proszkowanej blachy stalowej. Ta konstrukcja zapewnia urządzeniu odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jest to istotne w przestrzeniach publicznych gdzie może występować ryzyko uderzeń lub uszkodzeń mechanicznych.
 4. Wydajność i wytrzymałość: Nagrzewnica Comfort PLUS 2,5 kW jest przeznaczona do ciągłej pracy. Jest wytrzymała i niezawodna, co jest ważne w przypadku przestrzeni publicznych, w których wymagane jest trwałe i niezawodne ogrzewanie.
 5. Zastosowanie w różnych miejscach: Ze względu na swoje właściwości i bezpieczeństwo użytkowania, nagrzewnica elektryczna z serii Comfort PLUS 2,5 kW może być stosowana w wielu miejscach publicznych m.in. prywatne warsztaty, nieduże lokale gastronomiczne, handlowe, czy biurowe. W przypadku większych metraży używanie nagrzewnicy elektrycznej może być mało ekonomiczne, ze względu na duże koszty eksploatacji.

https://voltpolska.pl/dom-i-ogrod/nagrzewnica-elektryczna-comfort-plus-25kw.html

Nagrzewnica gazowa

Nagrzewnica gazowa Comfort Gas 15000W marki VOLT Polska jest dedykowana do ogrzewania dużych przestrzeni publicznych. Wyróżnia się m.in.

 1. Mobilność: Nagrzewnica gazowa Comfort Gas 15000W jest przenośna, co umożliwia jej łatwe przenoszenie i zastosowanie w różnych miejscach. To przydatne w przypadku dużych hal produkcyjnych, magazynów, czy placów budowy gdzie może być konieczne ogrzewanie różnych miejsc.
 2. Energooszczędność: Nagrzewnica gazowa jest znana z niskiego kosztu paliwa. Comfort Gas 15000W wykorzystuje gaz jako źródło paliwa, co może być bardziej ekonomiczne w przypadku długotrwałego ogrzewania dużych przestrzeni.
 3. Wydajność: Comfort Gas 15000W oferuje wysoką moc 15000W, co pozwala na efektywne i szybkie ogrzewanie dużych przestrzeni.
 4. Prosta obsługa: Comfort Gas 15000W jest prosta w obsłudze. Wystarczy podłączyć ją do butli z gazem i uruchomić. Dzięki temu jest wygodna w codziennym użytkowaniu.
 5. Zastosowanie w różnych miejscach: Nagrzewnica Comfort Gas 15000W jest dedykowana do dużych przestrzeni publicznych typu hale produkcyjne, magazyny, szklarnie, placówki budowlane, przestrzenie biurowe, czy obiekty rolnicze.

 

 

https://voltpolska.pl/dom-i-ogrod/nagrzewnica-gazowa-comfort-gasy-15000.html

Nagrzewnica olejowa

Najbardziej wydajna w dużych pomieszczeniach jest nagrzewnica olejowa COMFORT DIESEL 15000W ze względu na m.in.

 1. Wydajność: Nagrzewnica olejowa Comfort Diesel 15000W oferuje wysoką moc grzewczą, co pozwala na efektywne i szybkie ogrzewanie dużych przestrzeni. Proces spalania zachodzi w otwartej lub zamkniętej komorze, a ogrzane powietrze jest rozprowadzane za pomocą wentylatora, co przyczynia się do równomiernej dystrybucji ciepła.
 2. Oszczędność paliwa: Dzięki wbudowanemu termostatowi, nagrzewnica Comfort Diesel 15000W umożliwia precyzyjne ustawienie pożądanej temperatury. Urządzenie wyłączy się automatycznie w momencie, gdy ustawiona temperatura będzie wyższa od temperatury otoczenia.
 3. Komfort i wygoda: Nagrzewnica jest cicha, kompaktowa, mobilna i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów, co sprawia, że jest odpowiednia do pomieszczeń gdzie przebywają i pracują ludzie, takich jak hale sportowe, czy biura typu "open space".
 4. Zasilanie olejem: Nagrzewnica Comfort Diesel 15000W jest zasilana różnymi rodzajami olejów m.in. olejem opałowym, napędowym. Zapewnia to elastyczność w wyborze dostępnych paliw i ułatwia codzienne użytkowanie urządzenia.

https://voltpolska.pl/dom-i-ogrod/nagrzewnica-olejowa-comfort-diesel-15000.html

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

INFOLINIA - (58) 500-85-62

Poniedziałek - Piątek | 9:00 - 16:00

--

1. Dział handlowy

2. Pomoc techniczna

3. Reklamacje

4. Rozliczenia i finanse

5. Wysyłki

6. KsięgowośćZapytania hurtowe - HURT VOLT POLSKA

hurt@voltpolska.plDział handlowy - KRZYSZTOF

sales@voltpolska.plDział handlowy - PRZEMEK

przemek@voltpolska.plDział handlowy i pomoc techniczna - BARTEK

bartek@voltpolska.plDział handlowy i pomoc techniczna - DAMIAN

damian@voltpolska.plDział handlowy i pomoc techniczna - KAROL

karol@voltpolska.plReklamacje i serwis

dominik@voltpolska.pl

patryk@voltpolska.plSerwis

serwis@voltpolska.plDział produktowy i marketing

noemi@voltpolska.pl

marek@voltpolska.pl