Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
O nas

VOLT Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowe doświadczenie i dynamiczny rozwój

VOLT Polska Sp. z o.o. to znana i rozpoznawalna marka o zasięgu międzynarodowym. Od ponad 10 lat z powodzeniem działa na rynku zasilania awaryjnego, zajmując się projektowaniem, produkcją i dystrybucją m.in. zasilaczy awaryjnych, przetwornic, konwerterów i reduktorów napięcia, zasilaczy laptopowych, prostowników oraz akumulatorów.

Wyróżnia nas szeroka paleta wysokiej jakości produktów, regularnie poszerzana o kolejne nowości. Dzięki dynamicznej strategii nastawionej na rozwój biznesowy i dopasowanie do klienta, oferta firmy wzbogaciła się na przestrzeni lat o m.in. charakteryzujące się niezawodnością urządzenia z serii sinusPRO, stosowane w awaryjnym zasilaniu instalacji grzewczych (piece CO, pompy, panele solarne) oraz pracy w instalacjach zasilanych z darmowej energii słonecznej (panele słoneczne, regulatory solarne), wielofunkcyjne automatyczne prostowniki akumulatorowe oraz idealne do pracy buforowej akumulatory bezobsługowe typu AGM.

W pracy stawiamy na wiedzę, pasję i przede wszystkim zadowolenie klientów, którzy do wielu lat korzystają z produktów marki VOLT Polska Sp. z o.o. w codziennym życiu. Współpracujemy z szeregiem renomowanych firm, dostawców, producentów z obszarów m.in. zasilania awaryjnego, fotowoltaiki, elektrowni słonecznych, urządzeń grzewczych i sanitarnych, motoryzacji, urządzeń budowlanych, sprzętu komputerowego.

Wszystkie zapytania ofertowe prosimy kierować do działu handlowego, który dobierze sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań (dane kontaktowe znajdują się w zakładce „Kontakt"). Jeżeli chcesz kupić nasz produkt prywatnie (na paragon lub FV), zadzwoń do nas, doradzimy jakie urządzenie wybrać. Zapraszamy też do korzystania z profesjonalnego wsparcia serwisowego, który rozwiąże problemy techniczne.

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Kontakt

Dział handlowy

(58) 341-05-06

sales@voltpolska.pl

9:00 - 16:00

Dział handlowy

(58) 341-38-80

przemek@voltpolska.pl

9:00 - 16:00

Dział handlowy

(22) 100-42-99

bartek@voltpolska.pl

9:00 - 16:00

Pomoc techniczna

(58) 500-81-91

pomoc@voltpolska.pl

9:00 - 16:00

Serwis

serwis@voltpolska.pl

8:00 - 15:00