O Nas

Volt Polska Sp. z o.o. to znana i pewna marka na rynku zasilania awaryjnego w Polsce i w Europie. Firma zajmuje się dystrybucją i produkcją m.in.: zasilaczy awaryjnych, przetwornic DC/DC, przetwornic DC/AC, konwerterów i reduktorów napięcia, zasilaczy laptopowych, prostowników oraz akumulatorów.

Oferta produktów zawiera m.in.: wyróżniające się niezawodnością urządzenia z serii sinusPRO znajdujące zastosowanie m.in.: w awaryjnym zasilaniu instalacji grzewczych (piece CO, pompy, panele solarne) lub pracy w instalacjach zasilanych z darmowej energii słonecznej (panele słoneczne, regulatory solarne), wielofunkcyjne – automatyczne prostowniki akumulatorowe oraz idealne do pracy buforowej akumulatory bezobsługowe typu AGM.

Dzięki przemyślanej i dynamicznej strategii działania, w ciągu kilku lat Volt Polska dorobiła się zasłużonej na rynku renomy. Z każdym krokiem działamy by Nasze produkty były jak najlepiej dopasowane do aktualnych potrzeb na rynku, dodatkowo wsparte profesjonalnym serwisem producenta.

Zapraszamy do polubienia strony Naszej firmy na Facebooku pod adresem --> www.facebook.com/voltpolska oraz odwiedzenia Naszego nowo powstałego kanału na YouTube --> www.youtube.pl/voltpolska


Wszystkie zapytania ofertowe prosimy kierować do Naszego działu handlowego, dane kontaktowe znajdują się w zakładce "Kontakt". Współpracujemy z szeregiem różnych firm i działalności w całej Polsce jak i za granicą z różnych obszarów technologicznych m.in.: zasilania awaryjnego, fotowoltaiki, elektrowni słonecznych, urządzeń grzewczych i sanitarnych, motoryzacji, urządzeń budowlanych, komputerów etc.

Jeżeli chcesz kupić nasz produkt prywatnie (na paragon lub FV), zadzwoń do Nas, doradzimy jakie urządzenie wybrać.